středa 29. září 2010

Řasenka L´Oréal Volume Million Lashes Recenze


Dobrovolně přiznávám, že jsem se nechala zlákat reklamním sloganem "Počítejte řasy po milionech".


Ze začátku jsem byla zklamaná, protože jsem po aplikaci neměla řasy krásně pročesané, ale naopak se mi nějak podivně slepovaly. 


Postupem času jsem se však s řasenkou naučila pracovat a své hodnocení jsem změnila a ocenila jí medailí za nejrozčesanější řasy. Ale i přesto se k mým oblíbeným řasenkám nepřiřadila.


A jak to sní tedy je?


Oficiální text: Řasenka Volume Million Lashes vytváří extra objem a řasy tak husté, jako by jich byly miliony! Složení obsahuje kolagen a kyselinu hyaluronovou, které napomáhají k prodloužení a většímu objemu řas. Speciální elastomerový aplikátor nové generace je vysoce ohebný a díky velmi hustým štětinkám nevynechá jedinou řasu (bez slepení). Zvětší její objem až 3x a bohatě ji obalí po celé její délce. Unikátní hrdlo řasenky je vyrobeno z ohebného materiálu a dokonale se přizpůsobí kartáčku. Odstraní přebytečné množství barvy tak, že na kartáčku zůstane jen tolik, kolik je opravdu potřeba a nezpůsobí tak žmolky.


cena kolem 350kč


Řasenka má velmi pěkné luxusní balení. Aplikátor je gumový,velký s velkým množstvím štětinek. Význam jeho ohebnosti mi zůstal utajen. Dobře se mi s ním pracuje. Hrdlo z ohebného materiálu pěkně funguje a skutečně nezanechá na kartáčku přebytečné hrudky hmoty, ale při nanášení nějaké mohou vzniknout (viz. obrázek). Černá barva je dostatečně výrazná.

Ze začátku se mi vůbec nedařilo řasy pořádně rozčesat. Slepovaly se a nevypadaly dobře. Člověk si s tím musí dát práci, aby docílil "milionového" efektu. Musí řasy pořádně a precizně pročesávat a pročesávat. Pak jde požadovaného efektu docílit a mít husté řasy, jednu po druhé oddělené a zvýrazněné pěkným objemem. 


K nařasení bohatě stačí jedna vrstva (ale je to dost nevýrazné). Po dvou a více vrstvách se řasy začnou slepovat a to velké množství hmoty se nerozprostře po řasách rovnoměrně, tudíž to nevypadá hezky.
Nařasený oblou vydrží na svém místě celý den, ale barva se po celém dni začne trochu drolit. 


Vůbec se mi nelíbí výsledný efekt. Řasy totiž nejsou pořádně natočeny a nadzvednuty, a tak trčí kolměji nad okem

U mě i mámy řasenka způsobuje podráždění očí.


Hodnocení:
Řasenka dodá ve více vrstvách skutečně pěkný velký objem. Není to ale zadarmo, protože se dělají žmolky a slepují řasy. S jednou vrstvou se dají řasy pěkně pročesat, ale bez většího objemu.

bez řasenky
dvě vrstvy řasenky


1 komentář:

  1. mne naopak tahle rasenka zatim vyhovovala nejvic vazne je potreba se s ni naucit zachazet rozhodne mi nedela zmolky jako na druhem obrazku

    OdpovědětVymazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.