čtvrtek 28. října 2010

Bourjois - Make-up Bio Détox

Oficiální text:
Svěží, detoxifikační make-up s obsahem 98,8 % přírodních složek má perfektní krycí vlastnosti, avšak bez efektu masky. Je obohacený o chlorofyl, který přináší kyslík a filtruje znečištění. Zanechává pleť čistou a svěží. Pleť může dýchat, póry jsou minimalizovány. Má nemastnou konzistenci, vydrží bez chyby celý den. Přípravek byl ohodnocen certifikátem Eco Cert Cosmétique Biologique! Neleskne se, obsahuje pudr z přírodní rýže.


cena: 380kč 
objem: 30ml 
barva: 52 Vanilla 
kde koupeno: www.obchod-kosmetika.cz


Tento makeup mě zaujal díky tomu, že obsahuje chlorofyl. To mi přijde celkem i vtipné. Chlorofyl v makeupu. Také se mi líbí, že obsahuje téměř 100% přírodních látek.

První, co mě zaujalo, když jsem tento produkt prvně testovala, bylo to, že divně zvláštně smrdí. Tedy zapáchá. Nevím, k čemu to přirovnat. Přijde mi, že zapáchá tak jako suše. Je z něj cítit suchost. :) Každopádně to není nepříjemné a nevadí mi to. Dokonce se mi to i svým perverzním způsobem líbí. 

Konzistence je standardní krémová. Avšak při aplikaci prsty, se barva po obličeji hůře roztírá. Jakoby barva při roztírání drhne. Když se použije štětec, tak to tak nevynikne.

Krytí je střední a dobré. Zakryje menší nedostatky.

Výdrž je opravdu dobrá. Já mám smíšenou pleť a vždy mi na těch mastných partiích makeupy během dne slezly. Tento i na oněch partiích vydrží pěkný celý den. Stačí 2x přepudrovat. Nedělá žádné barevné mapy.

V pórech se neusazuje a nijak zvlášť je nezvýrazňuje.

Skutečně je dobré, že neobsahuje olej, protože pleť nevypadá mastně. Je matná.

Nevytváří efekt masky.

Jak funguje chlorofyl , těžko říci. To se nedá moc pozorovat.

Hodnocení
Myslím, hodně dobrý makeup. Dobře kryje, je matný, vydrží celý den a jsou v něm hojně obsaženy přírodní látky. Vypadá přirozeně.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.