úterý 21. prosince 2010

Maybelline Super Stay 24H

Oficiální text:
Dlouhotrvající make-up s technologií Microflex. Přizpůsobí se pohybům obličeje, bez efektu masky. Po 24 hod odolává teplu, potu a obtiskům.

cena: necelé 300kč 
objem: 30ml 
made in: France
barva: 020 Cameo

Když jsem tento make-up zkoušela v drogerii uvažovala jsem, že když má vydržet 24hodin, tak by mohl i snad fungovat na mojí smíšené pleti. Tak jsem ho koupila.

Make-up má normální tekutou konzistenci, která se velmi dobře roztírá. Zápach je neznatelný.

Když jsem si ho prvně aplikovala na celý obličej, tak jsem se trochu zděsila, protože mi make-up nezakryl prakticky nic.  Jeho krycí schopnosti jsou opravdu špatné. Ani ne střední krytí. Na obličeji mám dost stop po akné a tohle je fakt nezakryje. Což pro mě znamená, že je ten produkt prakticky na nic. Tak abych ho nevyhodila, kombinuji ho s Bourjois Bio Détox Foundation půl na půl a dobře to funguje.

Musím ovšem ocenit dvě věci. Za prvé: make-up je strašně příjemný na nošení. Je totiž velmi lehký. Prakticky ho necítím.

A druhá věc, pro mě velmi důležitá, že na mojí pleti vydrží přes den. Samozřejmě se musí přepudrovávat, ale fakt drží dost dobře. Krom toho mi na obličeji po celodenním nošení nedělá žádné mapy.

Další skvělá věc je, že ne mém obličeji vypadá fakt velmi přirozeně.

Jinak....Neusazuje se v rozšířených pórech, nemá matný finiš a nevytváří efekt masky.Hodnocení:
Asi nejvíc se mi líbí, jak na mně make-up přirozeně vypadá. Potom, že je lehounký na nošení, vydrží na mně pěkný celý den bez map a dobře se roztírá. V čem ale úplně selhává je krytí. To je opravdu špatné. Nezakryje ani malé stopy po akné (za to malé mínus). Takže je vhodný pro bezchybnou pleť.
Jinak technologii Microflex nevím, v čem přesně mám pozorovat, takže k tomu nic.

1 komentář:

  1. Ešte dobre, že som si pred kúpou tohto make-upu prečítala tvoj test. Rozmyslela som si to. Keď hovoríš, že takmer nekryje, nekupujem...

    OdpovědětVymazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.