úterý 11. ledna 2011

Neutrogena Cracked Heel Foot Cream

Oficiální text:
Krém na rozpraskané paty
Intenzivní regenerace
Viditelné výsledky od 1. dne
Intenzivně hydratuje a zjemňuje suchou poškozenou a popraskanou pokožku chodidel. Unikátní složení bylo vyvinuté s dermatology.
Použití alespoň dvakrát denně.
Vhodné i pro diabetiky.

cena: kol. 140kč, 40ml, made in France

Krém jsem si pořídila na své nepěkné trochu popraskané paty pokryté ztvrdlou kůží. Už mám skoro vypotřebovanou druhou tubu ale další už si kupovat nebudu.
Krém jsem poctivě používala dvakrát denně a vždy jsem na namazané nohy navlékla ponožky + k tomu jsem si tvrdou kůži dvakrát týdně odstraňovala pilníkem.
Je fakt, že kůže na nohách byla po krému trochu hydratovanější, nevypadala tak hnusně , ale žádný větší zázrak se nekonal- nějaká intenzivní hydratace, regenerace nebo zjemnění....ani ne. Ale je fakt, že ten nenápadný výsledek byl vidět už po jednom dni.
Ale dost mě nebavilo, že se krém musí používat dvakrát denně. To je jeden z důvodů, proč už to teď pár týdnů nepoužívám. Kůže je hnusná jako před tím.

Jinak krém není moc voňavý, spíše trochu smrdí. Je hodně mazlavý, ale není vyloženě mastný. Rozhodně se moc snadno nevstřebá- zanechá za sebou film.

Hodnocení:
Krém a jeho účinky nejsou nim moc zvláštního. Tedy jen u mě...Píše se, že se má krém aplikovat alespoň dvakrát denně. ALESPOŇ. Já ho dávala JENOM dvakrát, takže možná, kdyby se používal opravdu víckrát, tak by fungoval lépe. Třeba kdyby se používal šestkrát denně, tak by byl výsledek fantastický. Já to nezkoušela a zkoušet nebudu.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.