středa 25. května 2011

Recenze: the COLOSSAL Volum Express CAT EYES

CAT EYES jsem dlouho přehlížela. Sice jsem si všimla, že Colossal má nový leopardí potisk, ale nanapadlo mě, že to je nová řasenka. Až televizní reklama mě na ní upozornila. Takže hned jsem ji šla koupit, protože řasenky Volum Express bývají super.Reklama nám slibuje, že řasenka......

vyplní každou mezeru
zachytí každou řasu
zvětší každou řasu
vytvoří efekt kočičích očíDíky složení s kolagenem a kartáčku pro efekt kočičích očí získáte až 9x větší objem řas - jedním tahem a bez žmolků.


barva: Wild Black
objem. 9,5ml
vyrobeno v: Itálie
cena: 199kč
koupeno v: Rossmannovi
Co má nová CE společného se starou Colossal. Tak samozřejmě obal, který se liší jen barvou písmen a zvířecím potiskem.
Další, co je zřejmě stejné, je hmota řasenky. No, minimálně stejně smrdí.


Zásadní novinou je nový kartáček. Ten je kulatý, celkem tenčí a všechny štětinky mají stejnou vzdálenost od jádra a hlavně je prohnutý do O.Nanášení
Hmota řesenky je docela řídká ( často je jí na kartáčku moc) a rychle zasychá. V součinnosti s kartáčkem může mít tendenci řasy trochu slepovat. No, dokonce se z řas může i stát pořádný slepenec. Při první vrstvě se hmota po řasách hezky rovnoměrně rozetře, ale při druhé už ne a ještě k tomu se udělají žmolky. Přijde mi, že je to právě tím rychlým zasycháním hmoty, protože ta hmota zaschne, řasy jsou tvrdé a proto se na ně dává druhá vrstva hůř.

Kartáček
S novým kartáčkem se mi nepracuje zvlášť dobře. Na mě je moc tenký. ( Mnohem lépe a pohodlněji se mi pracuje se širokým lžícovitým kartáčkem Falsies.) Přijde mi, že se řasy dobře nevmezeří mezi štětinky. Díky tomu, že je kartáček zaoblen, pojme skoro všechny řasy najednou a vytvoří z nich moc pěkný rovnoměrný oblouk. Zhuštění, pokud se daří, může být obstojené.

Černá barva řasenky by, podle mě mohla být tmavší. Malinká nepříjemnůstka je, že když se řasenka ráno nanese, tak už odpoledne opadává, ale nedělá přímo černo pod očima.

Co se týče slibů z reklamy, tak 9x větší objem bez žmolků a to jen jediným tahem, je nehorázný nesmysl.  Vzhled kočičích očí samozřejmě není- alespoň u mne.

bez řasenky

jedna vrstva řasenky

dvě vrstvy řasenky

dvě vrstvy řasenky

Ve dvou vrstvách se dá docílit i většího objemu ( obrázek dole) a to tak, že se řasy natírají z obou stran a ne jen zdola jako na obrázcích nahoře. Řasy jsou pak ale velice slepené.

dvě vrstvy řasenky

Verdikt
Řasenka určitě není úplně špatná, ale žádný zázrak to není. Pro mě je to dokonce zbytečný produkt, protože nepřichází s ničím novým, zajímavým. 
Řasám dá nějaký slušný objem, prodlouží je, udělá z nich pěkný oblouk, který otevře oko, slušně je zhustí,  ale jsou tu žmolky, nerovnoměrné rozetření hmoty a slepenost řas. Díky tomu se mi celkový vzhled řas nelíbí a  
 s řasenkou nejsem moc spokojená. Spíš je to zklamání.

- nejvíc se mi na řasence líbí její název CAT EYES a to, že díky tomu, že kartáček pojme najednou většinu řas, vytvoří  pěkný rovnoměrná oblouk, také prodloužení řas je dobré
- vůbec se mi nelíbí, že má tendenci řasy slepovat ( a to někdy opravdu hodně podle způsobu nanášení), že při nanášení druhé vrstvy se hmota po řasách nerozetře rovnoměrně a dělají se žmolky

Jinak pokud se rozhodujete, jestli si koupit původní Colossal nebo Cat Eyes, pak Vám doporučuji Colossal. Sice jsou si trochu podobné- také není rovnoměrné rozetření hmoty a jsou trochu žmolky, ale alespoň dodá větší objem.Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.