středa 30. listopadu 2011

Alverde báze pod oční stíny

cena: 80kč
objem: 15ml
koupeno v: DMJe zajímavé, jak se jednotlivé názory na jeden produkt mohou lišit. Řada čtenářek, soudě podle komentářů,  má s danými výrobky úplně jiné zkušenosti a z toho co píší vyplývá, že ty jejich věci mají jinou kvalitu než moje. Zřejmě je to kus od kusu, protože jinak by nebylo možné, aby např. jeden lak schnul někomu 15minut a mně přes hodinu.

Stejný případ je to i u této báze. Četla jsem o ní článek na Riana´s Life (tady) a byla jsem úplně zaskočená, co to čtu- jako něco o jiné věci.

Tady je tedy moje zkušenost.......

Bázi jsem kupovala už před několika měsíci. A pokud mě nešálí mysl, tak onehdá konzistence báze byla jemná krémová (trochu mi i přišla jako gel) a když se nanesla na víčko vytvořila takový tenký popelavý povrch- lehce sjednotila barvu víčka a vyhladila ho. Dávala jsem jí větší množství. Barvu stínů nijak výrazně nezintenzivněla a stíny na ní vydržely zhruba 2 hodiny, takže jsem jí přestala používat, protože mi přišla špatná.

před zhoustnutím
Po několika měsících bázi otevřu a nestačím se divit. Její konzistence byla najednou hutná krémová. Na víčko jsem musela nanést pouze malinké množství, jinak se nedala rozetřít a začala žmolkovatět. To malé množství o  velikosti zhruba špendlíkové hlavičky, se na víčku vsáklo prakticky do ztracena. Efekt nula.

Tak nevím. Jsem poněkud na rozpacích.

Ještě podotknu, že má typicky alverdovskou vůni.

6 komentářů:

 1. Tak já byla nadšená, že jsem našla přírodní bázi ale taky mě dost zklamala. Rozhodně nevytáhla pigment stínů a o výdrži se nedalo ani mluvit. Takže ji mám v šuplíčku, ale asi taky poletí :D.

  OdpovědětVymazat
 2. jeeej, teda, co to tu citam - v prvom rade mile prekvapenie, ze spominas prave moj clanok :-)
  no, asi je teda fakt platna veta, kolko ludi, tolko chuti... a urcite zalezi aj od kvality konkretneho kusu... iez som sa velakrat divila, ako niekto na nieco nadava, iny vychvaluje do nebies...

  OdpovědětVymazat
 3. Na mě nefungovala hned od začátku, takže jsem jí hned přestala používat.

  OdpovědětVymazat
 4. fakt nechápu, že zrovna Rianě funguje.

  OdpovědětVymazat
 5. no, babulky, divim sa, kolkym nefunguje :-/

  OdpovědětVymazat
 6. Tak tedy nevím, ale já ji měla hutnou už co jsem ji koupila a bylo potřeba jí dávat méně na víčko, jinak žmolkovatěla. Nějak jsem myslela, že takto asi vypadat má :D Nicméně, sice nezvýraznila barvu stínů, ale vydržely mi na ní cca 8-10 hodin, což mi na běžné nošení stačilo a když jsem potřebovala výdrž delší nebo sytější barvu, sáhla jsem jednoduše po jiné bázi. Takže pro mě to taky takový propadák, který by se musel vyhodit nebyl.

  OdpovědětVymazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.