pátek 27. dubna 2012

Bioderma Sébium Pore Refiner

 PRODUKT NA STAŽENÍ PÓRŮ
Oficiální text:
 Přebytek kožního mazu, stres, kouření, znečištění… to vše přispívá k rozšíření a deformaci kožních pórů. Experti na pokožku a biologii společnosti BIODERMA, vyvinuli Sébium Pore Refiner.
Tento koncentrát zlepšuje vzhled pokožky, její struktura se stává jemnější, hladší, jasnější, póry se stáhnou a jsou méně viditelné.
 
 Exkluzivní patentovaný komplex Fluidactiv® udržuje kvalitu kožního mazu a zabraňuje tak opětovnému ucpávání pórů.

 Anti-oxydanty udržují lesk pleti.

 Jemná tekutá textura séra Sébium Pore Refiner se ihned po nanesení vstřebává a zanechává příjemný hladký povrch.


- NEKOMEDOGENNÍ, HYPOALERGENNÍ  
- DOPORUČENÁ CENA 369KČ (já to koupila za 330kč)

Konzistence je normální krémová, ale není mastná. Sérum příjemně voní. Někdy se stává, že krém vymáčknu z tuby a je obklopen vodou, která se od něj oddělila.
Má se používat dvakrát denně nebo dle libosti. Je určeno pro smíšenou nebo mastnou plet. Aplikuje se na mastné části nebo celý obličej.
Já mám pleť smíšenou, takže si ho dávám dvakrát denně na T-zónu. Tedy teď už jen kolem nosu, protože jinde nebyly znát účinky. Používám ho asi měsíc a půl.
Jakmile sérum zaschne, což je rychlé, stane se pleť matnou až popelavou. Póry jsou viditelně staženy. To je vidět na obrázcích dole. Zobrazují rozšířené póry kolem nosu. Jsou z doby, před tím měsícem a půl, kdy jsem to začala používat.



ukázka, jak to funguje- póry před a po aplikaci na levé a pravé straně nosu





Opravdu to rychle funguje, ale má to jednu vadu. Třeba tak za hodinu efekt pomine a pleť je zase normálně mastná a póry roztažené.
Asi po 14 dnech používání se ale pleť zlepšila. Není zarudlá, póry jsou lehce staženější.

Na konec musím podotknou, že po nějaké době jsem sérum přestala používat na čelo a bradu, protože tam žádný moc velký efekt vidět nebyl- efekt je vidět jen na hodně rozšířených pórech.
No, uvidíme, jak to bude vypadat dál. Jestli se to bude ještě zlepšovat a co se stane, až sérum přestanu používat.

Hodnocení:
Na nos a jeho okolí mi to trochu pomohlo. Partie kolem nosu nejsou tak hnusné. Ale zásadní změny rozhodně nečekejte- póry se rozhodně nestáhnou. Krom toho efekt stáhnutých pórů ( viz. obr.) je jen krátkodobý.


7 komentářů:

 1. Někde jsem četla, že póry se dají vyčistit, taky dočasně stáhnout, ale v zásadě je tohle věcí genetiky, takže natrvalo "smazat" rozšířený póry asi ne. (Exaktně nemám zjištěno, co, proč, jak, nemám to podložené, příležitostně to s člověkem, co tomu rozumí, proberu.)
  Teda, jsem slepá já nebo je vidět rozdíl PŘED a PO spíš v absenci lesku, tím pádem je efekt na póry spíše optický? Že se to zdá, nikoli, že by póry byly fakt reálně trochu stažené? Protože když se v létě zpotím a jsem lesklá, póry mi taky vystoupí hrozně. A to je normálně vidět nijak tragicky nemám. Nebo alespoň ne tak moc, aby mě to štvalo, byť o nich vím.
  V podstatě jediný trik na krásu pleti s trvalejším efektem je pro mě dost pít a v rámci možností hodně spát. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Já nevím, mně z fotek přijde že jsou póry pořád stejné, jen že máš matnou pleť. Zkoušela jsem taky něco na rozsířené póry, a když už to pomohlo, tak jen taky na chviličku jako tohle tobě :(. Hold s tím asi už vážně nic nenaděláme :(

  OdpovědětVymazat
 3. Souhlasím s IVA - mě ty fotky Před a Po přijdou taky prakticky stejné...
  Mě na rozšířené póry fungovalo dost dobře sérum od Loréal z řady Derma Genesis, ovšem už ho přestali vyrábět :-(

  OdpovědětVymazat
 4. Zajímavé postřehy. Zřejmě jsem se nechala ošálit. V tom případě je krém na nic (pokud teda někomu nestačí jen zmatnění).

  OdpovědětVymazat
 5. Tento přípravek jsem si chtěla koupit ještě že jsem tak neudělala..;)

  http://sweet-cosmetic-life.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 6. Spousta těchto přípravků funguje bohužel na bázi silikonu. Nevíš jestli ho tenhle produkt také obsahuje? V praxi je to pak tak, že silikon póry jakoby zamázne (vyplní přesněji řečeno) ale po smytí krému jsme tak kde jsme byly :-) Taky mám s póry potíž a bohužel jsem ještě nic co by fungovalo nenašla :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to nevim, jestli v tom byly silikony. Ale tento krém póry nevyplní. Pouze pokožku zmatní a možná póry lehce stáhne.

   Vymazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.