čtvrtek 8. srpna 2013

Gumičky jako šňůra od telefonu- láska na první pokus

Tyhle gumičky jsem viděla už před nějakou dobou v Rossmannovi, ale nevěděla jsem, co to je (ani mě pořádně nenapadlo, že to má bejt gumička), a tak šla dál. Až Rayoneřin článek mi vše osvětlil! A tedy díky!

Jedná se o novinku či módu z Německa. Gumičky jako šňůra od telefonu. Ty svoje jsem koupila v právě v Rossmannovi za 30kč. Je to značka Pretty Woman, jsou dvě v balení a snad by je měli mít i v DM. Pořídila jsem černou neutrální barvu, ale měli i růžové.

Hlavní výhodu gumiček vidím v tom a kvůli tomu jsem je i koupila, že jsou k vlasům šetrnější. Tolik je nesedřou, když se culík dělá a samotný hotový culík vůbec netáhne, i když taky může, když se vlasy přespříliš utáhnou, ale to se mi stalo jen jednou. Velmi lehce můžou ve vlasech držet celý den.

I vzhled culíku, když se udělá vzadu vejš na hlavě, je jiný. Je takový jakoby víc připláclý. Od normálních gumiček je naopak vystrčenější nahoru.

No, ale je tu i vada, alespoň konkrétně u těchto gumiček. Dost se vytahujou, takže ze začátku jsem dělala culík na tři otočky a vydržel mi celý den, ale asi po týdnu používání mi gumička vytáhla a buď to chce jí dát na čtyři otočky, aby držela celý den nebo ráno na tři a odpoledne na předělat culík na čtyři.

Každopádně já se do gumiček zamilovala na první pokus. Culíky mě netáhnou, hlavu mám volnější a vlasy nejsou tak sedřené. Určitě si je budu kupovat znovu, akorát se možná poohlédnu po jiné značce. Schválně, jestli se budou taky tak vytahovat.

gumičky po a před použítím

4 komentáře:

 1. doporucuju je kupovat od znacky fadia, maji je v drogeriich teta a nebo v bizu fadia. stoji okolo 15kc za kus, spousta barev, ale hlavne se nevytahuji. nektere mam doma uz pres rok, ty mirne vytazene jsou, ale porad to ujde a nepraskaji nebo tak neco.

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to ti mnohokráte díky za tip, protože já mám po tejdnu už jednu tak vytaženou, že je za chvíli na vyhazov. Určitě se po nich v Tetě podívám. Dík. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Na tyhle gumičky jsem se párkrát koukala na e-bay, ale nikdy jsem neobjednala, moc jim nevěřím :) Každopádně možná se poohlídnu v té Tetě a třeba si jednu na zkoušku pořídím :)

  Svět podle S.

  OdpovědětVymazat
 4. Nejlepší jsou od značky InvisiBobble.

  OdpovědětVymazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.